Тренування  • Товари та послуги  • Оренда  • Змагання  • Правила  • Статті  • Анонси  • Спаринги  • Барахолка  • Шпалери  • За компанію  • розшук  • Посилання

15.02 "ЦСКА"vs "Мотор-Політехнік". Українська гандбольна Суперліга 2021-22


15 лютого 2022 року у Києві відбудеться матч української гандбольної Суперліги між київським "ЦСКА" та запорізьким "Мотор-Політехніком".



У вівторок 15 лютого о 14:30 київський ЦСКА-ШВСМ прийме у столичному спорткомплексі КСЛІ запорізький Мотор-Політехнік у заключному матчі першого етапу чемпіонату української чоловічої гандбольної Суперліги.

Обом командам успіх дозволить покращити турнірне становище. «ЦСКА-ШВСМ» навіть у разі нічиєї обійде «Академію гандболу» і з 8 очками підніметься на 5-ий рядок за підсумками двох кіл. А «Мотор-Політехніка», якщо переможе, набере 19 очок і наздожене «Одесу» на 3-му місці.

У зустрічі першого кола у жовтні запорожці вдома у напруженій боротьбі виграли з рахунком 28:25. Окрасою матчу тоді стала бомбардирська дуель Олександра Лихіни та Святослава Плясуна, в якій кращим виявився киянин 11:10.

Буде цікаво! Приходьте підтримати київський ЦСКА у протистоянні з Одесою!

Гра відбудеться у ігровому залі Київського спортивного ліцею-інтернату: вул. Героїв Севастополя 37.
Початок матчу о 14:30.
Вхід вільний.

Пряму трансляцію цієї зустрічі дивіться на YouTube-каналі Федерації гандболу України за посиланням www.youtube.com/watch?v=fouHCXdSTTU
 

Комментарии
Немає коментарів
* для додавання коментарів необхідно увійти або зареєструватися
меню вид спорту
календар
додати інформацію на сайт
  • Про сайт
  • Співробітництво
  • Контакти
  • Додавання інфо
  • Відгуки
  • Статистика
  • Інше